ورزش های الکترونیک
ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

* تمامی موارد الزامی ست *
نام و نام خانوادگی
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
Captcha *
Reload Captcha
جمعه, 15 شهریور 1398 - 15:39

کارگاه داوری ورزش‌های الکترونیک با موفقیت به اتمام رسید

کارگاه داوری توسط فدارسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک در شهر بوسان برگزار شد 

کارگاه داوری ورزش‌های الکترونیک با موفقیت به اتمام رسید

فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک به تازگی کارگاه داوری این رشته را با حضور اعضای کمیسیون داوری IESF برگزار کرده است. میثم حسینی، یکی از اعضای این کمیسیون نیز در این دوره شرکت داشت. 

برگزاری چنین کارگاه‌هایی در راستای آموزش و پرورش داوران این رشته برای مسابقات جهانی و ملی انجام می‌گیرد. این دوره‌ها همچنین بخشی از تلاش‌های فدارسیون جهانی برای نظم‌دهی و قانون‌مند کردن این رشته است تا در نهایت محیطی سالم برای ورزشکاران رشته‌های الکترونیک شکل بگیرد. 

ضمن این که باید اشاره کنیم که برگزاری این کارگاه با همکاری شهر بوسان و آژانس توسعه‌ی صنعت آی‌تی بوسان (BIPA) میسر شده است. 

در این کارگاه با استفاده از مقررات رسمی، دوره‌های داوری فدارسیون جهانی و همین‌طور تجارب خود داوران، استانداردهای جدیدی برای داوری این رشته تعیین شد تا در آینده شاهد عملکرد هر چه بهتر داوران در مسابقات باشیم. کالین وبستر، رئیس فدارسیون جهانی در مورد این کارگاه گفت: "به نظر من داوران از مهم‌ترین اعضای فدارسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک‌اند. به همین دلیل هم فدارسیون جهانی خود را موظف می‌داند که بهترین داوران را برای این رشته پرورش دهد تا به رشد و توسعه‌ی هر چه بهتر ورزش‌های الکترونیک کمک کند."

 
منبع: IESF

آخرین نقد و بررسی‌ها

انتخابی تیم ایران - IESF 2019

dota2cover

لینک های مفید

registeration guide

esport league info

ggame telegram