ورزش های الکترونیک
ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

* تمامی موارد الزامی ست *
نام و نام خانوادگی
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
Captcha *
Reload Captcha
شنبه, 13 مرداد 1397 - 13:30

رویداد ورزش های الکترونیک WESCO و IDE Expo ۲۰۱۸

رویدادی برای علاقه‌مندان به esports

رویداد ورزش های الکترونیک WESCO و IDE Expo ۲۰۱۸

 

با همکاری IDE Expo و CECC (اتاق بازرگانی الکترونیک چین)، رویداد ورزش‌های الکترونیک WESCO (World Esports Consortuim) امسال در شهر شیجیاژوانگ برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به این رشته‌ی ورزشی را از نقاط مختلف دنیا گرد هم جمع خواهد کرد. دنیل کاسی رئیس WESCO در مورد این رویداد می‌گوید: «برگزاری این رویداد ورزش‌های الکترونیک به معنی یک شروع تازه برای افراد مرتبط و علافه‌مند به این رشته است و ما مطمئن هستیم که در راه درستی قرار داریم. من به چین علاقه دارم و آنها هم همیشه ما را حمایت کرده‌اند. چین کشوری است که همیشه در زمینه‌ی ورزش های الکترونیک جلو بوده‌. من از CECC که مدتی است یک کمیته‌ی ورزش‌های الکترونیک هم تشکیل داده‌اند، شهردار شیجیاژوانگ و همچنین وزارت ورزش چین که ما را در راه برگزاری این رویداد کمک کرده‌اند تشکر می‌کنم.»

نائب ریس بخش آسیایی در WESCO، کنت چانگ در مورد این رویداد این طور گفته است: «این اتفاق بسیار خوبی برای WESCO و همین طور شرکت‌ها و افراد شرکت‌کننده در آن است تا درک درست و بهتری از راه‌های پیش رو در ورزش‌های الکترونیک داشته باشند و بتوانند بهترین مسیر را برای ادامه فعالیت در این زمینه انتخاب کنند.»

همزمان با برگزاری همایش ورزش‌های الکترونیک، مسابقات دانشگاهی ورزش‌های الکترونیک هم به میزبانی WESCO در همان محل برگزار خواهد شد که در آن دانشجویان و دانش‌آموزانی از نقاط مختلف جهان با هم رقابت می‌کنند. رشته‌‌های این مسابقات فیفا ۱۸، هارت‌استون و NBA2K خواهد بود که روی پلتفورم‌های PS4 و موبایل برگزار می‌شوند. این مسابقات به سه زبان مختلف (چینی،‌ انگیلیسی و پرتغالی) از کانال‌های یوتیوب و توییچ پخش خواهند شد.

به علاوه‌ی این‌ها در این رویداد ما شاهد اکسپوی IDE ۲۰۱۸ (Internationl Digital Economy( هم خواهیم بود که شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی تکنولوژی‌های روز دنیا، سخت‌افزار، نرم‌افزار و ارتباطات در آن حضور خواهند داشت.

آخرین نقد و بررسی‌ها

انتخابی تیم ایران - IESF 2019

dota2cover

لینک های مفید

registeration guide

esport league info

ggame telegram